![Розетка HDMI Hiperline 1 модуль білий [4400251] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412204638_rozetka-hdmi-hiperline.jpg)
Розетка HDMI Hiperline 1 модуль білий [4400251] ДКС Avanti
646,85 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 32 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4400251
ЕУІ "Avanti" - це зразок поєднання передового дизайну та високої надійності. Їх можна використовувати як на промислових об'єктах, так і в житлових приміщеннях з дизайнерським ремонтом. Ця серія була натхненна традиціями російського авангарду на початку XX століття. До складу системи входять: каркаси, механізми та рамки. Модульні вироби монтуються не безпосередньо в стіну, а в кабель-канали, вежі або лючки. Це дозволяє створювати унікальний набір приладів, що відповідатиме потребам споживача. Модульна HDMI розетка може встановлюватися в систему кабельних коробів "In-liner Front", систему алюмінієвих кабельних коробів і колон "Aero", лючки та вежі BUS, застосовується для підключення кабелю HDMI. Пластикові частини виробу мають ніжний відтінок "Біла хмара", легкий та повітряний.
| Вид/ марка матеріалу | Термопласт |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Кількість модулів (для модульних серій) | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Назначение/применение | HDMI |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Напрямок виходу | Прямолінійні |
| Поле для напису | З полем для напису |
| Тип кріплення | Гвинтове кріплення |
| Підходить для кількості розеток/конекторів | 1 |
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| З відкидною кришкою | Ні |
| Підходить для ступеня захисту (IP) | IP20 |
| Ширина пристрою, мм | 22.4 |
| Висота пристрою, мм | 44.9 |
| Глибина пристрою, мм | 36.7 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44.9 мм |
| Довжина | 36.9 мм |
| Ширина | 22.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | HDMI |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 646,85 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка HDMI Hiperline 1 модуль білий [4400251] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412204640_w159_h159_rozetka-hdmi-hiperline.jpg)
![Розетка HDMI Hiperline 1 модуль білий [4400251] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412204642_w159_h159_rozetka-hdmi-hiperline.jpg)
![Розетка HDMI Hiperline 1 модуль білий [4400251] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412204643_w159_h159_rozetka-hdmi-hiperline.jpg)
