![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 6 екранована 1 модуль білий [4400391] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412204627_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 6 екранована 1 модуль білий [4400391] ДКС Avanti
927 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 50 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4400391
Комп'ютерна розетка RJ-45 модульна. Категорія: 6, екранована. Призначена для монтажу в систему кабельних коробів "In-liner Front", систему алюмінієвих кабельних коробів та колон "Aero", лючки та башточки BUS, за допомогою рамок-супортів та каркасів "Avanti" (код 4400912 і т.д.). Використовується для підключення кабелю мережі до робочого місця. Характеристики: 8P8C. З пилозахисною шторкою, з маркувальною табличкою. У комплекті роз'єм Keystone. Закладення не вимагає інструменту. Фіксація проводиться в підрозеткові коробки глибиною не менше 45 мм за допомогою каркаса з лапками (код 4400802) та шурупів. 1 модуль. Колір: "Біла хмара"
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| Модульне виконання | Так |
| Категорія (Cat) | 6 |
| Встановлення в кабель-канал | Так |
| Тип з'єднувача/роз'єму | RJ45 8(8) |
| Монтаж в підлогову коробку/під підлогою | Так |
| З полем для напису | Так |
| Із захистом від пилу | Так |
| Підходить для дизайнерських рішень | Так |
| З гніздами/роз'ємами | Так |
| Ступінь захисту (IP) | IP20 |
| Ширина пристрою, мм | 22.4 |
| Висота пристрою, мм | 44.9 |
| Спосіб монтажу | Відкритої установки |
| Колір | Білий |
| Напрямок виходу | Прямолінійні |
| Підходить для кількості розеток/конекторів | 1 |
| Тип кріплення | Защелкивание |
| Екрановані гнізда | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 44.9 мм |
| Довжина | 36.7 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розетки | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 927 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 6 екранована 1 модуль білий [4400391] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412204628_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 6 екранована 1 модуль білий [4400391] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412204629_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 6 екранована 1 модуль білий [4400391] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412204631_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
