![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована 1 модуль білий [4400361] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412204294_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована 1 модуль білий [4400361] ДКС Avanti
447,96 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 82 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4400361
Комп'ютерна розетка RJ-45 модульна. Категорія: 5е екранована. Призначена для монтажу в систему кабельних коробів "In-liner Front", систему алюмінієвих кабельних коробів та колон "Aero", лючки та башточки BUS, за допомогою рамок-супортів та каркасів "Avanti" (код 4400912 і т.д.); використовується для підключення кабелю мережі до робочого місця. Характеристики: 8P8C; з пилозахисною шторкою; з маркувальною табличкою; у комплекті роз'єм Keystone. Можливе закладення без інструменту. Фіксація в подрозеточные коробки глибиною щонайменше 45 мм з допомогою каркаса з лапками (код 4400802) і саморезов. Кількість модулів: 1. Колір: "Біла хмара"
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| Модульне виконання | Так |
| Категорія (Cat) | 5E |
| Встановлення в кабель-канал | Так |
| Тип з'єднувача/роз'єму | RJ45 8(8) |
| Монтаж в підлогову коробку/під підлогою | Так |
| З гніздами/роз'ємами | Так |
| Ширина пристрою, мм | 22.4 |
| Висота пристрою, мм | 44.9 |
| Спосіб монтажу | Відкритої установки |
| Колір | Білий |
| Напрямок виходу | Прямолінійні |
| Підходить для кількості розеток/конекторів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Защелкивание |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Колір (додатково) | Біла хмара |
| Кількість модулів | 1 |
| Тип продукції | Компьютерная Розетка |
| Тип установки | Модульний елемент ЕУІ |
| Категорія комп'ютерних розеток | 5e экранированная |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 44.9 мм |
| Довжина | 36.7 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розетки | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 447,96 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована 1 модуль білий [4400361] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412204295_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована 1 модуль білий [4400361] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412204298_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована 1 модуль білий [4400361] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412204299_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
