![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е 1 модуль сірий [4404461] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412204286_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е 1 модуль сірий [4404461] ДКС Avanti
289,46 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 66 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4404461
Комп'ютерна розетка RJ-45 модульна. Категорія: 5е. Призначена для монтажу в систему кабельних коробів "In-liner Front" та систему організації робочих місць "Sotto" (алюмінієві кабель-канали, колони, башточки та лючки) за допомогою рамок-супортів та каркасів "Avanti" (код 4400912 і т.д. .). Використовується для підключення кабелю мережі до робочого місця. Характеристики: 8P8C. З пилозахисною шторкою, з маркувальною табличкою. У комплекті роз'єм Keystone. Закладення не вимагає інструменту. Фіксація проводиться в підрозеткові коробки глибиною не менше 45 мм за допомогою каркаса з лапками (код 4400802) та шурупів. 1 модуль. Колір: "Гартова сталь"
| Вид/ марка матеріалу | Термопласт |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Кількість модулів (для модульних серій) | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Назначение/применение | Підключення телекомунікацій. пристроїв (комп./телефон розетка) |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Напрямок виходу | Прямолінійні |
| Поле для напису | З полем для напису |
| Тип кріплення | Гвинтове кріплення |
| Підходить для кількості розеток/конекторів | 1 |
| Екрановані гнізда | Ні |
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| З відкидною кришкою | Ні |
| Підходить для ступеня захисту (IP) | IP20 |
| Ширина пристрою, мм | 22.4 |
| Висота пристрою, мм | 44.9 |
| Глибина пристрою, мм | 36.7 |
| Колір (додатково) | Сірий |
| Кількість модулів | 1 |
| Тип продукції | Компьютерная Розетка |
| Тип установки | Модульний елемент ЕУІ |
| Категорія комп'ютерних розеток | 5e |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 44.9 мм |
| Довжина | 36.7 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 22.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розетки | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 289,46 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е 1 модуль сірий [4404461] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412204288_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е 1 модуль сірий [4404461] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412204290_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
![Розетка комп'ютерна RJ45 категорія 5е 1 модуль сірий [4404461] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412204292_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
