![USB Розетка 2,1А 5В 2 модуля чорний [4402542] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412204259_usb-rozetka-21a.jpg)
USB Розетка 2,1А 5В 2 модуля чорний [4402542] ДКС Avanti
3 414,53 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 237 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4402542
USB зарядний пристрій модульний. Призначення: для монтажу в систему кабельних коробів "In-liner Front", систему алюмінієвих кабельних коробів та колон "Aero", лючки та башточки BUS, за допомогою рамок-супортів та каркасів "Avanti" (код 4400912 і т.д.); використовується для заряджання електронних гаджетів. Характеристики: гвинтові затискачі; номінальна напруга - 220 В; частота – 50–60 Гц; напруга на виході – 5; фіксація в подрозеточные коробки глибиною щонайменше 45 мм з допомогою каркаса з лапками (код 4400802) і саморезов. Кількість модулів: 2. Колір: "Чорний квадрат". Виробник залишає за собою право вносити у зовнішній вигляд виробу зміни, що не впливають на його функціонал, безпеку та надійність.
| Колір | Чорний |
| Вихід. напруга, В | 5 |
| Кількість виходів | 2 |
| Частота, Гц | 50...60 |
| Макс. вихід. ток, мА | 2100 |
| Робоча напруга, В | 220...220 |
| Мін. Глибока вбудовування монтажної коробки мм | 45 |
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| Модульне виконання | Так |
| Встановлення в кабель-канал | Так |
| Тип роз'єму USB | A |
| Колір (додатково) | Чорний |
| Кількість модулів | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип продукції | USB зарядний пристрій |
| Тип установки | Модульний елемент ЕУІ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | USB-розетка |
- Ціна: 3 414,53 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![USB Розетка 2,1А 5В 2 модуля чорний [4402542] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412204260_w159_h159_usb-rozetka-21a.jpg)
![USB Розетка 2,1А 5В 2 модуля чорний [4402542] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412204262_w159_h159_usb-rozetka-21a.jpg)
![USB Розетка 2,1А 5В 2 модуля чорний [4402542] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412204266_w159_h159_usb-rozetka-21a.jpg)
