![Розетка із заземленням з кришкою IP41 2 модуля чорний [4402012] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412203843_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з кришкою IP41 2 модуля чорний [4402012] ДКС Avanti
592,36 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 172 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4402012
Розетка 2P+E (однофазна розетка із заземленням) модульна з кришкою від ДКС застосовується для підключення різних електроприладів. Виріб призначений для монтажу системи кабельних коробів "In-liner Front", системи організації робочих місць "Sotto" за допомогою рамок-супортів і каркасів "Avanti" (код 4400912 і т.д.). Лаконічні форми електроустановних виробів "Avanti" відмінно поєднуються з глибокими кольорами. Пластикові частини пристрою мають колір "Чорний квадрат". Це чорний глибокий колір, що легко поєднується з будь-якими відтінками, надаючи їм відтінок богемної витонченості. Виробник залишає за собою право вносити у зовнішній вигляд виробу зміни, що не впливають на його функціонал, безпеку та надійність.
| Номін. струм, А | 16 |
| Номін. напруга, В | 230 |
| Кількість постів (місць) | 1 |
| Вид/марка матеріалу | Термопласт |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Ширина пристрою, мм | 45 |
| Висота пристрою, мм | 45 |
| Спосіб підключення | Гвинтовий затискач/клема |
| Колір | Чорний |
| Спосіб монтажу | Настінний кабель-канал |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Спеціальне живлення | Не потребує спеціального живлення |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Гвинтове кріплення |
| З відкидною кришкою | Так |
| Глибина пристрою, мм | 49 |
| Антибактеріальна обробка | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44.9 мм |
| Довжина | 48.4 мм |
| Ширина | 44.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 592,36 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка із заземленням з кришкою IP41 2 модуля чорний [4402012] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412203845_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з кришкою IP41 2 модуля чорний [4402012] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412203848_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з кришкою IP41 2 модуля чорний [4402012] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412203850_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
