![Розетка із заземленням з шторками 2 модуля сірий [4404002] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412203816_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з шторками 2 модуля сірий [4404002] ДКС Avanti
266,30 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 19 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4404002
Розетка електрична із заземленням, зі шторками та можливістю встановлення підсвічування, модульна. Призначена для монтажу системи кабельних коробів "In-liner Front" та системи організації робочих місць "Sotto" за допомогою рамок-супортів та каркасів "Avanti" (код 4400912 і т.д.). Характеристики: діаметр відвернень для введення кабелів – 3 мм (по 2 відчинки на одну клему); гвинтові затискачі; захисні шторки; шаблон для зачищення кабелю – 11 мм; номінальний струм – 16 A; номінальна напруга – 230 В; фіксація в підрозеткові коробки глибиною щонайменше 45 мм за допомогою каркаса з лапками (код 4400802) та саморізів. 2 модулі. Колір: "Гартова сталь". Виробник залишає за собою право вносити у зовнішній вигляд виробу зміни, що не впливають на його функціонал, безпеку та надійність.
| Номін. струм, А | 16 |
| Номін. напруга, В | 230 |
| Кількість постів (місць) | 1 |
| Вид/марка матеріалу | Термопласт |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Ширина пристрою, мм | 45 |
| Висота пристрою, мм | 45 |
| Спосіб підключення | Гвинтовий затискач/клема |
| Колір | Сірий |
| Спосіб монтажу | Настінний кабель-канал |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Спеціальне живлення | Не потребує спеціального живлення |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Гвинтове кріплення |
| З відкидною кришкою | Ні |
| Глибина пристрою, мм | 44 |
| Антибактеріальна обробка | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44.9 мм |
| Довжина | 43.7 мм |
| Ширина | 44.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 266,30 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка із заземленням з шторками 2 модуля сірий [4404002] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412203819_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з шторками 2 модуля сірий [4404002] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412203821_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з шторками 2 модуля сірий [4404002] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412203823_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
