![Розетка подвійна комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована білий [4400364] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412203798_rozetka-podvijna-kompyuterna.jpg)
Розетка подвійна комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована білий [4400364] ДКС Avanti
921,54 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 80 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4400364
Комп'ютерна розетка подвійна використовується для підключення комп'ютерної техніки та з'єднання з патч-панеллю. Комп'ютерна розетка призначена для прихованого монтажу у стіну. Розетка RJ-45 категорії 5e - це найбільш популярна на сьогоднішній день модель. Вона дозволяє організувати мережу із частотою 125 МГц та швидкістю до 1000 Мбіт/с. Матеріал – метал, термопласт. Пластикові частини пристрою мають відтінок "Біла хмара" – це чистий білий відтінок, який поєднується з будь-якими кольорами палітри "Avanti". Складний повітряний відтінок відтінює інші кольори, створює відчуття спокою та умиротворення.
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| Модульне виконання | Ні |
| Категорія (Cat) | 5E |
| Встановлення в кабель-канал | Ні |
| Тип з'єднувача/роз'єму | 2x RJ45 8(8) |
| Монтаж в підлогову коробку/під підлогою | Ні |
| З гніздами/роз'ємами | Так |
| Ширина пристрою, мм | 44.9 |
| Висота пристрою, мм | 44.9 |
| Спосіб монтажу | Прихована установка |
| Колір | Білий |
| Напрямок виходу | Прямолінійне |
| Підходить для кількості розеток/конекторів | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Гвинтовий |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70.9 мм |
| Довжина | 36.9 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розетки | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 921,54 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка подвійна комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована білий [4400364] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412203801_w159_h159_rozetka-podvijna-kompyuterna.jpg)
![Розетка подвійна комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована білий [4400364] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412203802_w159_h159_rozetka-podvijna-kompyuterna.jpg)
![Розетка подвійна комп'ютерна RJ45 категорія 5е екранована білий [4400364] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412203805_w159_h159_rozetka-podvijna-kompyuterna.jpg)
