![Розетка телефонна RJ11 білий [4400313] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412203441_rozetka-telefonna-rj11.jpg)
Розетка телефонна RJ11 білий [4400313] ДКС Avanti
232,87 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4400313
Телефонна розетка RJ-12 від ДКС встановлюється в стіну (приховано) та застосовується для комутації ліній телефонного зв'язку в патч-панелях або для зв'язку телефонних апаратів з розеткою. Матеріал – метал, термопласт. , ніжний і світлий, він вигідно відтіняє інші відтінки і дозволяє створювати помітні акценти в інтер'єр.
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| Модульне виконання | Так |
| Категорія (Cat) | 3 |
| Встановлення в кабель-канал | Ні |
| Екрановані гнізда | Ні |
| Тип з'єднувача/роз'єму | RJ12 6(6) |
| Монтаж в підлогову коробку/під підлогою | Ні |
| З полем для напису | Так |
| Із захистом від пилу | Так |
| Підходить для дизайнерських рішень | Так |
| З гніздами/роз'ємами | Так |
| Ступінь захисту (IP) | IP20 |
| Ширина пристрою, мм | 70.9 |
| Висота пристрою, мм | 70.9 |
| Глибина пристрою, мм | 37.3 |
| Спосіб монтажу | Прихована установка |
| Колір | Білий |
| Напрямок виходу | Прямолінійне |
| Підходить для кількості розеток/конекторів | 1 |
| Тип кріплення | Гвинтовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70.9 мм |
| Довжина | 36.9 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розетки | Телефонна |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 232,87 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка телефонна RJ11 білий [4400313] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412203442_w159_h159_rozetka-telefonna-rj11.jpg)
![Розетка телефонна RJ11 білий [4400313] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412203443_w159_h159_rozetka-telefonna-rj11.jpg)
![Розетка телефонна RJ11 білий [4400313] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412203444_w159_h159_rozetka-telefonna-rj11.jpg)
