![USB Розетка 2,1А білий [4400543] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412203436_usb-rozetka-21a.jpg)
USB Розетка 2,1А білий [4400543] ДКС Avanti
2 664,99 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 40 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4400543
USB зарядний пристрій у стіні. Призначення: для монтажу в підрозетувальні коробки глибиною не менше 45 мм (код 59301); використовується для заряджання електронних гаджетів. Характеристики: гвинтові затискачі; номінальна напруга - 220 В; частота – 50–60 Гц; напруга на виході – 5; номінальний струм на кожному виході – 2,1 А. Кількість модулів: 2. Колір: "Біла хмара". Виробник залишає за собою право вносити у зовнішній вигляд виробу зміни, що не впливають на його функціонал, безпеку та надійність.
| Спосіб монтажу | Прихований монтаж |
| Колір | Білий ("Біла хмара") |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Кількість USB-виходів | 2 |
| Максимальний вихідний струм | 2100 мА |
| Частота | 50–60 Гц |
| Робоча напруга | 220 В |
| Мінімальна глибина монтажної коробки | 45 мм |
| Тип роз'єму USB | USB-A |
| Комплектація | Механізм із накладкою |
| Модульне виконання | Ні |
| Встановлення в кабель-канал | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість модулів | 2 |
| Тип продукції | USB зарядний пристрій |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70.9 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 70.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | USB-розетка |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 664,99 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![USB Розетка 2,1А білий [4400543] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412203437_w159_h159_usb-rozetka-21a.jpg)
![USB Розетка 2,1А білий [4400543] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412203438_w159_h159_usb-rozetka-21a.jpg)
![USB Розетка 2,1А білий [4400543] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412203440_w159_h159_usb-rozetka-21a.jpg)
