![Розетка із заземленням з кришкою бежевий [4405013] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412203432_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з кришкою бежевий [4405013] ДКС Avanti
434,15 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 20 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4405013
Розетка 2P+E з кришкою – це однофазна розетка із заземленням. Виріб призначений для прихованого монтажу в стіну і може застосовуватися як у житлових, так і комерційних або виробничих приміщеннях. Кришка захищає механізм від забруднення та попадання вологи в той час, коли розетка не використовується. Номінальна напруга – 230 В, номінальний струм – 16 А. Матеріал: метал, термопласт. Пластикові елементи пристрою мають ніжний бежевий відтінок "Ванільний серпанок", який відмінно поєднується з інтер'єром у пастельних або насичених теплих тонах. Кількість модулів – 2.
Виробник залишає за собою право вносити у зовнішній вигляд виробу зміни, які не впливають на його функціонал, безпеку та надійність.
| Номінальний струм, А | 16 |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Спосіб монтажу | Прихованої установки |
| Кількість постів (місць) | 1 |
| Вид/марка матеріалу | Термопласт |
| Оздоблення поверхні | Глянцева |
| Спосіб підключення | Гвинтовий затискач/клема |
| Колір | Бежевий |
| Ширина пристрою, мм | 45 |
| Висота пристрою, мм | 45 |
| Не содержит галогенов | Так |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Спеціальне живлення | Не потребує спеціального живлення |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Гвинтове кріплення |
| З відкидною кришкою | Ні |
| Антибактеріальна обробка | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70.9 мм |
| Довжина | 48.4 мм |
| Ширина | 70.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 434,15 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка із заземленням з кришкою бежевий [4405013] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412203433_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з кришкою бежевий [4405013] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412203434_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з кришкою бежевий [4405013] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412203435_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
