![Розетка із заземленням з кришкою чорний [4402013] ДКС Avanti, фото 1](https://images.prom.ua/6412203426_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з кришкою чорний [4402013] ДКС Avanti
649,77 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 20 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4402013
Розетка 2P+E (однофазна розетка із заземленням) від ДКС застосовується для підключення різних електроприладів. Виріб призначений для прихованого монтажу в стіну та розрахований на номінальну напругу 230 В та номінальний струм 16 А. Виріб має кришку, яка захищає розетку від попадання сторонніх частинок та вологи, що уможливлює її розміщення як у житлових, так і у виробничих приміщеннях. Пластикові частини пристрою мають колір "Чорний квадрат". Це темний багатогранний колір, який легко поєднується з будь-якими відтінками, надаючи їм відтінок богемної витонченості. Виробник залишає за собою право вносити у зовнішній вигляд виробу зміни, які не впливають на його функціонал, безпеку та надійність.
| Номінальний струм, А | 16 |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Спосіб монтажу | Прихованої установки |
| Кількість постів (місць) | 1 |
| Вид/марка матеріалу | Термопласт |
| Оздоблення поверхні | Глянцева |
| Спосіб підключення | Гвинтовий затискач/клема |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою, мм | 45 |
| Висота пристрою, мм | 45 |
| Не содержит галогенов | Так |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Спеціальне живлення | Не потребує спеціального живлення |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Гвинтове кріплення |
| З відкидною кришкою | Ні |
| Антибактеріальна обробка | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70.9 мм |
| Довжина | 48.4 мм |
| Ширина | 70.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 649,77 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка із заземленням з кришкою чорний [4402013] ДКС Avanti, фото 2](https://images.prom.ua/6412203428_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з кришкою чорний [4402013] ДКС Avanti, фото 3](https://images.prom.ua/6412203429_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
![Розетка із заземленням з кришкою чорний [4402013] ДКС Avanti, фото 4](https://images.prom.ua/6412203430_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
