![Талреп М5х80 захват вилка-вилка закритий нержавіюча сталь [N3N20JJ00N3N205001] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6569616220_talrep-m5h80-zahvat.jpg)
Талреп М5х80 захват вилка-вилка закритий нержавіюча сталь [N3N20JJ00N3N205001] Metalvis
285,77 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: N3N20JJ00N3N205001
Вантажний талреп вилка-вилка, являє собою гвинтовий регулятор натягу ланцюгів та сталевих канатів, які використовуються при встановленні розтяжок. Висока надійність пристрою дозволяє застосовувати його для фіксації масивних конструкцій та для робіт з підйому та переміщення вантажів. На кінцях корпусу є різноспрямоване різьблення, тому при його обертанні відбувається сходження/розбіжність шпильок і зміна довжини пристосування.
| Артикул | N3N20JJ00N3N205001 |
| Стандарт (група) | N3N20 |
| Матеріал | нержавійна сталь А4 |
| Галузь застосування | для водного транспорту |
| Тип нарізі | метрична |
| Діаметр, мм | 5 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення, такелажне кріплення |
| Вага одиниці | 0.04 кг |
| Партія | 5 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал талрепа | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Тип талрепів | Вилка-вилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Захоплення |
| Діаметр, мм | 5 |
| Довжина, мм | 80 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стандарт кріплення | N3N20 |
- Ціна: 285,77 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Талреп М5х80 захват вилка-вилка закритий нержавіюча сталь [N3N20JJ00N3N205001] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6569616223_w159_h159_talrep-m5h80-zahvat.jpg)
