![М10 під ключ 17мм Ковпачок (заглушка) шестигранна для гайки, болта чорний PE [3M0003M1379033X000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6030843500_m10-pid-klyuch.jpg)
М10 під ключ 17мм Ковпачок (заглушка) шестигранна для гайки, болта чорний PE [3M0003M1379033X000] Metalvis
5,91 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 10 од.
- Код: 3M0003M1379033X000
Важливо! М10 означає різьбу кріплення, а не розмір шестигранника. Даний ковпачок підходить для М10 і має посадковий розмір під ключ 17 мм (S17).
| Артикул | 3M0003M1379033X000 |
| Стандарт (група) | 3M000 |
| Матеріал | поліетилен |
| Галузь застосування | для машинобудування, для складання меблів, для будівництва, для машинобудування, для авторемонту |
| Колір | чорний |
| Головка | шестигранна |
| Діаметр, мм | М10 |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Діаметр | 10 |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка | Шестигранна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5,91 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

