![Стрижні клейові 7x100мм DualTemp (24 шт.) [ST0TCTCGG01GS10DT0] 1-GS10DT Stanley, фото 1](https://images.prom.ua/7030532262_strizhni-klejovi-7x100mm.jpg)
Стрижні клейові 7x100мм DualTemp (24 шт.) [ST0TCTCGG01GS10DT0] 1-GS10DT Stanley
156,01 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 11 од.
- Код: ST0TCTCGG01GS10DT0
Двотемпературний клей.
| Артикул: | ST0TCTCGG01GS10DT0 |
| Продуктова лінійка: | побутова |
| Модель: | серія Stanley, 1-GS10DT |
| Для якої основи?: | універсальний |
| Галузь застосування: | для будівництва |
| Ємність (обсяг, розмір): | 24 шт. |
| Тип інструменту: | термоклей |
| Діаметр, мм: | 7 |
| Довжина, мм: | 100 |
| Вага одиниці: | 0.525 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 24 шт. |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Ємність (обсяг, розмір) | 24 шт. |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Тип клею | Клейові стрижні |
| Тип приклеюваного матеріалу | Дерево, Папір, Пластик |
- Ціна: 156,01 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

