![3,5х150мм Кабельна стяжка (хомут) з монтажним отвором під гвинт нейлон 6.6 прозорий [JS01O0000JS153600O] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/6191588738_35h150mm-kabelna-styazhka.jpg)
3,5х150мм Кабельна стяжка (хомут) з монтажним отвором під гвинт нейлон 6.6 прозорий [JS01O0000JS153600O] Elematic
10,12 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: JS01O0000JS153600O
-
| Артикул | JS01O0000JS153600O |
| Стандарт (група) | JS01O |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу |
| Колір | прозорий |
| Ширина, мм | 3,5 |
| Довжина, мм | 150 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 150 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Тип хомута | Затяжний |
| Ширина смуги | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 10,12 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

