![Стрижні клейові 11x200мм (26 шт.) [ST0TCTCGG630886000] Metabo, фото 1](https://images.prom.ua/7030532261_strizhni-klejovi-11x200mm.jpg)
Стрижні клейові 11x200мм (26 шт.) [ST0TCTCGG630886000] Metabo
1 071,61 ₴/од.
- В наявності 3 од.
- Код: ST0TCTCGG630886000
Також підходить для склеювання пластикових матеріалів (а саме полістирол, поліестер, поліамід), тканин та ін. (еластична, густа клейова сполука). Час застигання клею: 35 сек. Вага 0,5 кг.
| Артикул: | ST0TCTCGG630886000 |
| Продуктова лінійка: | побутова |
| Модель: | серія Metabo |
| Галузь застосування: | для будівництва |
| Ємність (обсяг, розмір): | 500 г |
| Колір: | прозорий |
| Тип інструменту: | термоклей |
| Діаметр, мм: | 11 |
| Довжина, мм: | 200 |
| Вага одиниці: | 0.525 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 11 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 26 шт. |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Ємність (обсяг, розмір) | 26 шт. |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Тип клею | Клейові стрижні |
| Тип приклеюваного матеріалу | Дерево, Папір, Пластик |
- Ціна: 1 071,61 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

