![Ø10 37х6,5мм База дюбельного типу для стяжки нейлон 6.6 чорний [JS0010000CTB103706] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/6191586081_10-37h65mm-baza.jpg)
Ø10 37х6,5мм База дюбельного типу для стяжки нейлон 6.6 чорний [JS0010000CTB103706] Elematic
7,40 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: JS0010000CTB103706
-
| Артикул | JS0010000CTB103706 |
| Стандарт (група) | JS001 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу |
| Колір | чорний |
| Довжина, мм | 37 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 37 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Колір елемента кріплення | Чорний |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Тип елемента кріплення кабелю | Кріпильний майданчик для кабелю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дюбелю | 10 мм |
| Довжина дюбелю | 37 мм |
| Матеріал дюбелю | Нейлон |
| Призначення дюбелю | Для пористих і порожнистих матеріалів |
| Тип дюбелю | Дюбель-хомут |
- Ціна: 7,40 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

