![DIN7980 М2,5 зовнішній ⌀4,45мм товщина 0,8мм сталь шайба пружинна (гровер) без покриття [7P00000007P0250000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831400623_din7980-m25-zovnishnij.jpg)
DIN7980 М2,5 зовнішній ⌀4,45мм товщина 0,8мм сталь шайба пружинна (гровер) без покриття [7P00000007P0250000] Metalvis
0,04 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 97770 од.
- Код: 7P00000007P0250000
Аналог ГОСТ 6402-70
| Артикул | 7P00000007P0250000 |
| Стандарт (група) | DIN 7980 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 430HV |
| Покриття | без покриття |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 6.8 |
| Зовнішній діаметр, мм | 4,45 |
| Товщина, мм | 0,8 |
| Діаметр, мм | 2,5 |
| Вага одиниці | 0 кг |
| Паковання | 1 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Зовнішній діаметр | 4.45 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
- Ціна: 0,04 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

