![DIN1481 16х60 сталь штифт пружинний циліндричний розрізний без покриття [9500P000095X660P00] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6130328289_din1481-16h60-stal.jpg)
DIN1481 16х60 сталь штифт пружинний циліндричний розрізний без покриття [9500P000095X660P00] Metalvis
97,32 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 7 од.
- Код: 9500P000095X660P00
Використовується в промислових галузях, а саме: в машинобудуванні та приладобудуванні. Аналог ISO 8752.
| Артикул | 9500P000095X660P00 |
| Стандарт (група) | DIN 1481 |
| Матеріал | сталь загартована |
| Покриття | без покриття |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Діаметр, мм | 16 |
| Довжина, мм | 60 |
| Вага одиниці | 0.06 кг |
| Паковання | 25 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид штифта | Циліндричний |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал штифта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 1481 |
- Ціна: 97,32 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![DIN1481 16х60 сталь штифт пружинний циліндричний розрізний без покриття [9500P000095X660P00] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6130347458_w159_h159_din1481-16h60-stal.jpg)
