![Реле вибору фаз 16А [p0690016] e.control.v11 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751830723_rele-viboru-faz.jpg)
Реле вибору фаз 16А [p0690016] e.control.v11 E.NEXT
2 123,22 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 36 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: p0690016
Реле вибору фаз 16А e.control.v11, p0690016
Реле вибору фаз 16А e.control.v11 призначено для живлення промислового або побутового навантаження з напругою 230В від трифазної чотирипровідної мережі з метою забезпечення безперебійного живлення однофазних споживачів та захисту їх від неприпустимих коливань напруги.
_x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_
| Артикул | p0690016 |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 3x230 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Номінальний струм In, А | 16 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 2 123,22 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле вибору фаз 16А [p0690016] e.control.v11 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4639510731_w159_h159_rele-viboru-faz.jpg)
![Реле вибору фаз 16А [p0690016] e.control.v11 E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4639510734_w159_h159_rele-viboru-faz.jpg)
