![Таймер електронний 16А 24-264В тижневий двоканальний [i0310012] e.control.t09 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751817719_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
Таймер електронний 16А 24-264В тижневий двоканальний [i0310012] e.control.t09 E.NEXT
1 777,60 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 16 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310012
Реле часу електронне двоканальне e.control.t09, i0310012
Таймер електронний двоканальний e.control.t09 призначений для автоматичного включення та відключення двох груп електротехнічного обладнання незалежно один від одного через встановлені проміжки часу протягом тижня у ланцюгах автоматики та керування різними технологічними процесами.
| Контакти живлення | A1-A2 |
| Номінальна робоча напруга, В | AC/DС24-264 |
| Потужність споживання, Вт | 2 |
| Відхилення напруги живлення, % | ±10 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість програм | 100 |
| Спосіб програмування | тижневий, добовий |
| Режим роботи | ручний, автоматичний, вихідного дня |
| Літній/зимовий час вимк, | автоматичне переключення |
| Похибка при роботі | <1 сек/день при 25 °C |
| Час роботи від акумулятора | не менше 10 років |
| Зчитування даних LCD-дисплей | з відключенням підсвітки |
| Тип контакту | 2 C/O |
| Номінальний струм контакту, A | (для AC-1) 16 |
| Комутаційна потужність, ВА | (для AC-1) 4 000 |
| Механічна зносостійкість, | циклів Увімк./Вимк. 106 |
| Електрична зносостійкість, циклів | Увімк./Вимк. 105 |
| Напруга ізоляції, В | 250 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ступінь забруднення середовища | 3 |
| Висота над рівнем моря, не більше, м | 2 000 |
| Діапазон робочих температур, °C | -20…+55 |
| Допустима відносна вологість, % | <50 (при 40 °C, без конденсації) |
| Температура зберігання, °C | -30…+70 |
| Переріз, мм2 | 1…4 |
| Зусилля затягування гвинта контактів, | не більше, Нм 0,5 |
| Габарити, мм | 90×36×64 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 264 В |
| Номінальна робоча напруга по постійному струму | 24 В |
| Режим роботи | Тижневий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 1 777,60 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер електронний 16А 24-264В тижневий двоканальний [i0310012] e.control.t09 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751817721_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
