![Таймер освітлення 16А 230В електромеханічний [i0310006] e.control.t01 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751816609_tajmer-osvitlennya-16a.jpg)
Таймер освітлення 16А 230В електромеханічний [i0310006] e.control.t01 E.NEXT
717,57 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 131 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310006
Реле часу освітлення електромеханічний e.control.t01, i0310006
Таймер освітлення електромеханічний e.control.t01 призначений для автоматичного відключення ланцюгів освітлення сходових майданчиків, коридорів та інших об'єктів після закінчення встановленої витримки часу.
| Артикул | i0310006 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 2,5 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 4 |
| Номінальний струм In, А | 16 А (AC1) |
| Діапазон робочих температур, °С | -10…+45 |
| Характеристики | Діапазон установки часу вимкнення: 1 - 7 хв. Крок установки витримки часу: 30 с. Мінімальна витримка часу перед повторним увімкненням: 30 с. |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Загальні | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальний час затримки | 30 сек |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Кількість алгоритмів роботи | 1 |
- Ціна: 717,57 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер освітлення 16А 230В електромеханічний [i0310006] e.control.t01 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751816610_w159_h159_tajmer-osvitlennya-16a.jpg)
