![Однофазне реле контролю потужності насоса 5А [i0310026] e.control.w03 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751831890_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
Однофазне реле контролю потужності насоса 5А [i0310026] e.control.w03 E.NEXT
1 127,16 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: i0310026
Реле контролю погружного насоса однофазне e.control.w03 призначений для захисту занурювальних насосів від "сухого ходу", перевантаження та підвищеної напруги.
| Артикул | i0310026 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Контакт | 1C/O |
| Діапазон робочих температур, С | -5 +40 |
| Характеристики | Затримка часу увімкнення після аварійного режиму - 2-60 с. |
| Діапазон встановлення, А | 0,5 - 5 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 5 А |
- Ціна: 1 127,16 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле контролю потужності насоса 5А [i0310026] e.control.w03 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751831891_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
