![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751831882_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT
1 361,62 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 84 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310016
Реле контролю температури e.control.h01, 16A, АС/DC 24-240, -5 +40 С зовнішнім датчиком температури призначено для контролю та підтримки температури повітря житлових та виробничих приміщень, а також об'єктів та рідин у різних технологічних процесах на заданому рівні, за допомогою керування обігрівальним або охолоджувальним обладнанням.
| Артикул | i0310016 |
| Вага, кг | 0,2 |
| Номінальна напруга живлення, В | AC/DC 24-240 |
| Номінальний струм In, А | 16 |
| Контакт | 1NO |
| Діапазон уставки температури, C | -5...+40 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна регульована температура | 40 град. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальна регульована температура | -5 град. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
- Ціна: 1 361,62 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/5095950019_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/5095950020_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/5095950021_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/5095950022_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 6](https://images.prom.ua/5095950024_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 7](https://images.prom.ua/5095950023_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 8](https://images.prom.ua/5095950027_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
![Реле контролю температури 16А 240В з зовнішнім датчиком [i0310016] e.control.h01 E.NEXT, фото 9](https://images.prom.ua/2751831883_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
