![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/6799292855_cutinkove-rele-20a.jpg)
Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT
775,91 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 31 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310014
Реле сутінкове e.control.s01 з зовнішнім датчиком, i0310014
Реле сутінкове e.control.s01 з зовнішнім датчиком призначене для автоматичного освітлювального та іншого електротехнічного обладнання залежно від рівня освітленості.
| Артикул | i0310014 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 2.5 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 4 |
| Номінальний струм In, А | 20A (AC-1) |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+40 |
| Характеристики | Затримка часу увімкненння та вимкнення; Максимальна комутована потужність: Лампи розжарювання - 3000 Вт, Галогенні - 3000 Вт, Світлодіодні - 3000 Вт, Люмінесцентні - 1000 Вт. Виносний фотодатчик, ступінь захисту: IP65 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість модулів | 2 |
| Максимальний поріг включення фотореле | 100 люкс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальний поріг включення фотореле | 2 люкс |
| Поріг включення | Регульований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Фотодатчик | Виносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 35.8 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 20 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 775,91 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/6799293084_w159_h159_cutinkove-rele-20a.jpg)
![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/6799293175_w159_h159_cutinkove-rele-20a.jpg)
![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/6799293316_w159_h159_cutinkove-rele-20a.jpg)
![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/6799293456_w159_h159_cutinkove-rele-20a.jpg)
![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 6](https://images.prom.ua/6799293754_w159_h159_cutinkove-rele-20a.jpg)
![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 7](https://images.prom.ua/6799293934_w159_h159_cutinkove-rele-20a.jpg)
![Cутінкове реле 20А 230В з зовнішнім датчиком [i0310014] e.control.s01 E.NEXT, фото 8](https://images.prom.ua/2751831879_w159_h159_cutinkove-rele-20a.jpg)
