![Реле захисту двигуна 4-20А [p0690019] e.control.m05 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751831877_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 4-20А [p0690019] e.control.m05 E.NEXT
960,39 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 119 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: p0690019
Реле захисту двигуна e.control.m05, 4-20А, p0690019
Реле захисту двигуна e.control.m05, 4-20А призначений для безперервного контролю та захисту трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором від навантаження, асиметрії навантаження та обриву фази.
| Артикул | p0690019 |
| Діапазон регулювання уставки спрацювання, А | 4-20 |
| Споживана потужність, Вт | 1,5 |
| Категорія застосування | AC-15 |
| Клас спрацювання, регульований | 5, 10, 10A, 20, 30 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 0,5 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальна напруга живлення, В | AC 220 |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 2,5 |
| Струм термічної стійкості контактів, А | 5 |
| Контакт | 1 C/O перекидний |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+60 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 54.4 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 20 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 4 А |
- Ціна: 960,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле захисту двигуна 4-20А [p0690019] e.control.m05 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4675788283_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
