![Однофазне реле контролю напруги 32А з індикацією [p0690013] e.control.v08 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751830720_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
Однофазне реле контролю напруги 32А з індикацією [p0690013] e.control.v08 E.NEXT
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: p0690013
Реле контролю напруги однофазне 32А з індикацією e.control.v08, p0690013
Реле контролю напруги однофазне 32А з індикацією e.control.v08 призначено для безперервного контролю величини напруги живлення в однофазних ланцюгах змінного струму та захисту споживачів електроенергії від підвищеної або зниженої напруги шляхом відключення напруги живлення при його виході за встановлені межі із заданою витримкою часу та автоматичного включення живлення із заданою витримкою часу при відновленні нормального (номінального) рівня напруги. Метод виміру напруги – реальне середньоквадратичне значення (Tru RMS).
| Артикул | p0690013 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальний струм In, А | 32 |
| Контакт | 1NO |
| Діапазон рег. напруги по верхній межі, В | 230-275 В |
| Діапазон рег. напруги по нижній межі, В | 160-210 В |
| Діапазон рег. часу затримки при увімкненні, с | 5-600 с |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Час спрацьовування | 5 сек |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна напруга спрацьовування | 275 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 160 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле контролю напруги 32А з індикацією [p0690013] e.control.v08 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4639510721_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги 32А з індикацією [p0690013] e.control.v08 E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4639510723_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
