![Однофазне реле контролю напруги 1.5А [p0690007] e.control.v02 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751830716_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
Однофазне реле контролю напруги 1.5А [p0690007] e.control.v02 E.NEXT
1 227,48 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 86 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: p0690007
Реле контролю напруги однофазне e.control.v02 призначено для безперервного контролю величини напруги живлення в однофазних ланцюгах змінного струму та захисту споживачів електроенергії від підвищеної або зниженої напруги шляхом відключення напруги живлення при його виході за встановлені межі із заданою витримкою часу та автоматичного включення живлення із заданою витримкою часу при відновленні напруги в рамки встановленої межі.
| Артикул | _x000D_p0690007 | _x000D_
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | _x000D_0,5 | _x000D_
| Номінальна робоча напруга Ue, В | _x000D_AC 220 | _x000D_
| Номінальна частота, Гц | _x000D_50 | _x000D_
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | _x000D_2,5 | _x000D_
| Струм термічної стійкості контактів, А | _x000D_5 | _x000D_
| Контакт | _x000D_1 C/O перекидний | _x000D_
| Споживана потужність, не більше, Вт | _x000D_2 | _x000D_
| Характеристики | _x000D_Діапазон регулювання напруги: - за верхньою межею - 225-275 В; - за нижньою межею - 165-215 В. Діапазон регулювання часу затримки при вимкненні: 0,1-10 с. | _x000D_
| Відповідність стандартам | _x000D_ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 | _x000D_
| Спосіб утилізації | _x000D_передача спеціалізованому підприємству | _x000D_
| Гарантія, міс | _x000D_12 | _x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Індикація | Світлова |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна напруга спрацьовування | 275 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 165 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 1.5 А |
- Ціна: 1 227,48 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле контролю напруги 1.5А [p0690007] e.control.v02 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751830717_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
