![Реле часу 8А 24-230В 0.1-10хв затримка на вимкнення/увімкнення зірка-трикутник [i0310030] e.control.t18 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751830712_rele-chasu-8a.jpg)
Реле часу 8А 24-230В 0.1-10хв затримка на вимкнення/увімкнення зірка-трикутник [i0310030] e.control.t18 E.NEXT
1 396,39 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 25 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310030
Реле часу зірка/трикутник e.control.t18, i0310030
Реле часу зірка/трикутник e.control.t18 призначений для керування контакторами, що перемикають обмотки електродвигуна зі схеми «зірка» при пуску на схему «трикутник» у робочому режимі..
| Артикул | i0310030 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230, AC/DC 24 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Контакт | 2 C/O |
| Діапазон робочих температур, °С | -5…+40 |
| Характеристики | Час уставки роботи для схеми зірка - 0,1с - 10хв. Час перемикання - 75/150мс. |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість алгоритмів роботи | 2 |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 396,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу 8А 24-230В 0.1-10хв затримка на вимкнення/увімкнення зірка-трикутник [i0310030] e.control.t18 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751830713_w159_h159_rele-chasu-8a.jpg)
