![Реле времени 8А 230В 0.1-100сек задержка на выключение/включение [i0310029] e.control.t17 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751830710_rele-vremeni-8a.jpg)
Реле времени 8А 230В 0.1-100сек задержка на выключение/включение [i0310029] e.control.t17 E.NEXT
1 121,77 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: i0310029
Реле часу асиметричного повторення циклу e.control.t17 призначено для забезпечення періодичних затримок часу вмикання/відключення в ланцюгах автоматики та керування різними технологічними процесами щодо напруги живлення або керуючого контакту.
| Артикул | i0310029 |
| Номинальное рабочее напряжение Ue, В | AC 230 |
| Номинальная частота, Гц | 50 |
| Контакт | 1 C/O |
| Диапазон рабочих температур, С | -5 +40 |
| Характеристики | Диапазон уставки времени 0,1 с 100 дней. |
| Соответствие стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Способ утилизации | передача специализированному предприятию |
| Гарантия, мес | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість алгоритмів роботи | 1 |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 121,77 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле времени 8А 230В 0.1-100сек задержка на выключение/включение [i0310029] e.control.t17 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751830711_w159_h159_rele-vremeni-8a.jpg)
