![Набір головок торцевих 1/2" шестигранні з ключем (11 шт.) [INSSCSCNG012110MO0] Onsite, фото 1](https://images.prom.ua/6697670672_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих 1/2" шестигранні з ключем (11 шт.) [INSSCSCNG012110MO0] Onsite
1 032,55 ₴/комплект
- В наявності 2 од.
- Код: INSSCSCNG012110MO0
Набір торцевих головок Onsite з ключем призначений для виконання монтажних та ремонтних робіт з різьбовими з'єднаннями. Оптимально підходить для домашнього використання.
Характеристики та переваги:Кількість предметів у набірі 11 одиниць:
торцеві головки (10 шт.) з посадковим квадратом 1/2" таких розмірів — 10, 11, 12, 13, 14, 2, 15, 1 мм.
тріскачка 1/2" на 44 зуби з реверсом та ергономічною рукояткою
Упаковка: компактна відкрита пластикова касета — зручно для зберігання та транспортування.
| Артикул | INSSCSCNG012110MO0 |
| Модель (марка) | серія Onsite, 734211 |
| Тип інструменту | набір, торцева головка, рукоятка |
| Матеріал | сталь |
| Матеріал | універсальний |
| Хвостовик | посадковий квадрат 1/2" |
| Стандарт (група) | INSSC |
| Галузь застосування | для машинобудування, для вікон і дверей, для дерев'яних конструкцій, для покрівельних робіт, для складання меблів, для будівництва, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту |
| Бренд | Onsite |
| Ёмкость (объём, размер) | 11 шт. |
| Вага одиниці | 1.39 кг |
| Партія | 1 компл |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onsite |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 1 032,55 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Набір головок торцевих 1/2" шестигранні з ключем (11 шт.) [INSSCSCNG012110MO0] Onsite, фото 2](https://images.prom.ua/6697670674_w159_h159_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
