![Герметик поліуретановий 300 мл бежевий [000020000000074100] AQUASWELL Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040401500_germetik-poliuretanovij-300.jpg)
Герметик поліуретановий 300 мл бежевий [000020000000074100] AQUASWELL Soudal
622,56 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 15 од.
- Код: 000020000000074100
Технічні дані:
| Основа | Поліуретан |
| Консистенція | Паста |
| Спосіб затвердіння | Вологісна полімеризація |
| Утворення плівки (*) | 120 хвилин |
| Швидкість затвердіння (*) | 1,8 мм / 24 год |
| Твердість по Шору А | 15 |
| Усадка | Максимум 4% |
| Щільність | 1,37 г/мл |
| Термостійкість | від -30°C до +90°C |
| Модуль пружності в плівці (DIN 53504) | 0,34 Н/мм² |
| Стекання з поверхні | Відсутнє |
| Міцність на розрив у плівці (DIN 53504) | Близько 0,60 Н/мм² |
| Подовження при розриві плівки (DIN 53504) | > 800% |
| Модуль пружності в шві (ISO 839) | Близько 0,12 Н/мм² |
| Міцність на розрив в шві (ISO 839) | Близько 0,20 Н/мм² |
| Подовження при розриві з’єднання (ISO 839) | > 250% |
*Значення можуть змінюватись в залежності від параметрів навколишнього середовища (температура, вологість) та типусубстрату.
Опис продукту:
Soudal Aquaswell – високоякісний однокомпонентний поліуретановий герметик, який набухає при контакті з водою, утворюючи водо- та повітронепроникне ущільнення для проходів труб і кабелів.
Характеристики:
- Водо- та повітронепроникність до 5 бар (DVGW VP-601)
- Відмінна адгезія до бетону, багатьох металів та ПВХ
- Просте застосування на горизонтальних та вертикальних поверхнях
- Набухає до 450% від початкового об'єму при контакті з водою
- Залишається еластичним після затвердіння
- Повертається до початкової форми після набухання
Області застосування:
- Ущільнення труб і кабелів
- Ущільнення бетонних стиків
- Склеювання саморозширювальних стрічок на шорстких поверхнях при контакті з водою
Колір та упаковка:
Колір: шампань. Упаковка: картридж 310 мл.
Термін придатності:
Картриджі: 9 місяців у закритій упаковці в сухому та прохолодному місці при температурі +5°C до +25°C.
Поверхні:
- Тип: бетон, більшість металів, ПВХ. Не підходить для ПЕ, ПП, ПТФЕ, скла та бітумних субстратів
- Стан поверхні: чисті, без пилу та жиру, можуть бути вологими
- Підготовка: ґрунтування не потрібне. Рекомендується попереднє тестування адгезії на всіх поверхнях
Інструкція із застосування:
- Метод нанесення: пістолет. При необхідності застосувати шовний шнур
- Відрізати наконечник 5 см від основи для досягнення правильної глибини ущільнення
- Заповнити поглиблення у бетонній конструкції з кожного боку мінімум 1 см в ширину і до 5 см у глибину відповідно до таблиці застосування
- Для великих свердловин навколо труби використовувати шнури з поліуретану відповідно до таблиці
- За бажанням, після нанесення можна вирівняти шов мильним розчином до утворення поверхневої плівки
Таблиця застосування:
| Діаметр свердловини (мм) | Діаметр труби (мм) | Картридж | Шовний шнур |
|---|---|---|---|
| 80 | 52 | 1 | 1 |
| 100 | 52 | 1 | 1 |
| 120 | 52 | 4 | 2 |
| 60 | 52 | 1 | 0 |
| 60 | 85 | 4 | 1 |
| 85 | 52 | 1 | 0 |
| 85 | 85 | 2 | 1 |
*Зазначені об'єми споживання можуть відрізнятися через нерівність поверхні та/або порушення норм застосування герметика.
Температура нанесення: від +1°C до +30°C
Очищення: уайт-спіритом відразу після використання
Вирівнювання (опційно): мильний розчин або Soudal Joint Finish до утворення плівки
Ремонт: за допомогою того ж продукту
Характеристики набухання:
- Герметик, видавлений з трикутного отвору наконечника, повністю занурений у воду при 23°C
- Збільшення об’єму після 24 год: 150-200%
- Збільшення об’єму після 72 год: 300%
- Збільшення об’єму після 144 год: 400-450%
Рекомендації з безпеки:
Дотримуватися стандартних промислових правил гігієни.
Примітки:
Рекомендується попереднє тестування адгезії для забезпечення правильної роботи продукту. Рекомендації у документації засновані на досвіді компанії. Через різноманіття матеріалів та способів застосування відповідальність за результат лежить на користувачеві.
| Артикул: | 000020000000074100 |
| Модель: | AQUASWELL |
| Продуктова лінійка: | Professional |
| Матеріал: | поліуретан |
| Галузь застосування: | для будівництва |
| Ваш інструмент: | пістолет (310мл) |
| Колір: | бежевий |
| Місце застосування: | всередині приміщення, зовні приміщення |
| Для якої основи?: | для металу, для алюмінію, для ПВХ, для міді, для бетону |
| Для якої поверхні?: | для пористої, для непористої |
| Ємність (обсяг, розмір): | 300 мл |
| Вага одиниці: | 0.42 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Бежевий |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Мінімальна температура експлуатації | 1 град. |
| Об`єм | 300 мл |
| Область застосування | Універсальний |
| Під фарбування | Ні |
| Тип використання | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість (об'єм, розмір) | 300 мл |
- Ціна: 622,56 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Герметик поліуретановий 300 мл бежевий [000020000000074100] AQUASWELL Soudal, фото 2](https://images.prom.ua/7040401501_w159_h159_germetik-poliuretanovij-300.jpg)
