![З'єднувач універсальний 1/4" ударний для головок [INSSCSCUJ456501MT0] TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/6697670670_zyednuvach-universalnij-14.jpg)
З'єднувач універсальний 1/4" ударний для головок [INSSCSCUJ456501MT0] TACTIX
113 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 70 од.
- Код: INSSCSCUJ456501MT0
-
| Артикул | INSSCSCUJ456501MT0 |
| Модель (марка) | серія TACTIX, 456501 |
| Тип інструменту | з'єднувач |
| Матеріал | сталь |
| Хвостовик | посадковий квадрат 1/4" |
| Стандарт (група) | INSSC |
| Галузь застосування | для машинобудування, для вікон і дверей, для дерев'яних конструкцій, для покрівельних робіт, для складання меблів, для будівництва, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту |
| Бренд | TACTIX |
| Вага одиниці | 0.054 кг |
| Партія | 10 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 0 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | З'єднувач |
- Ціна: 113 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

