![Піна-клей для утеплювача пістолетна 800мл помаранчева [000010000000800ETB] Etics Bond Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7025610804_pina-klej-dlya-uteplyuvacha.jpg)
Піна-клей для утеплювача пістолетна 800мл помаранчева [000010000000800ETB] Etics Bond Soudal
718,20 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 000010000000800ETB
Технічні дані:
| Основа | Поліуретановий преполімер |
| Консистенція | Стабільна піна |
| Механізм затвердіння | Волога полімеризація |
| Утворення поверхневої плівки | приблизно 8 хвилин (при 20°C і відносній вологості 65%) |
| час пилесухості | Суха на дотик через 30 хв. (При 20°C і відносній вологості 65%) |
| швидкість затвердіння | 2 години (при 20°C та 65% і відносній вологості) |
| Остаточна сила з'єднання | 12 годин (при 20°C і відносній вологості 65%) |
| Усадка | мінімальна |
| Опір розтягування (полістирол-бетон) | > 0,1 МПа (ETAG 004) |
| Адгезія до бетону | > 0,4 МПа (ETAG 004) |
| Адгезія до полістиролу | > 0,08 МПа (ETAG 004) |
| Коефіцієнт термопроніцаемості | 0,035 Вт/м ºK |
| Термостійкість | Від -40°C до +100°C (після повного затвердіння) |
| Вогнестійкість | B1 (відповідно до DIN 4102) |
| Вихід | приблизно 8 м2 з балона 750 мл |
Soudatherm - однокомпонентна, саморозширювальна, готова до застосування поліуретанова піна-клей для полістиролу. Газовитискувач абсолютно нешкідливий для озонового шару.
Характеристики:
- Чудова адгезія до більшості будівельних субстратів, напр. бетону, цегли та інших керамічних матеріалів, руберойду, дерева, металів а також переважній більшості ізоляційних матеріалів - полістиролу, поліуретану, фенольній смолі та ін.
- Висока сила початкового з'єднання, також при низьких температурах (балон - хв.+5 º, оточення - хв. 0ºС).
- Чудові ізоляційні властивості, не утворює термічних і акустичних містків.
- Водостійкий, вогнетривкий.
- Високий вихід - з одним балоном можна закріпити ок. 8м2 панелей.
- Чудова стабільність розмірів - робить можливим точний монтаж панелей.
- Скорочує час роботи і зменшує вагу приклеєного утеплення в порівнянні з традиційними методами.
Області застосування:
- Приклеювання ізоляційних панелей до стін з різних матеріалів при утепленні будівель
- Приклеювання ізоляційних панелей при обвідній термоізоляції підземних частин будівель
- Заповнення з'єднань і щілин між ізоляційними панелями
| Артикул: | 000010000000800ETB |
| Продуктова лінійка: | Professional |
| Модель (марка): | Etics BOND |
| Матеріал: | поліуретан |
| Галузь застосування: | для утеплення, для фасадних робіт |
| Ваш інструмент: | пістолет для пін |
| Місце застосування: | всередині приміщення, зовні приміщення |
| Температура монтажу: | від +5 до +35 °С |
| Ємність (обсяг, розмір): | 800 мл |
| Вага одиниці: | 1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип використання | Універсальний |
| Максимальна температура застосування | 35 град. |
| Мінімальна температура застосування | 5 град. |
| Об'єм | 800 |
| Основа | Полиуретан |
| Сезон | Лето |
| Спосіб випуску з балона | Професійний пістолет |
- Ціна: 718,20 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

