![Проміжне реле 16A 3 контакта AC/DC 24В [OIR-316-ACDC24V] OIR UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874516_promizhne-rele-16a.jpg)
Проміжне реле 16A 3 контакта AC/DC 24В [OIR-316-ACDC24V] OIR UEC
744,98 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OIR-316-ACDC24V
Призначено для гальванічної розв'язки та передачі команд управління виконавчим елементам, між силовими ланцюгами та ланцюгами управління.
Три контактні групи, з комутаційною можливістю до 16А кожна. Номінальна напруга котушки реле 24В AC/DC.
Забезпечення гальванічної розв'язки та комутації силових та сигнальних ланцюгів.
Управління трьома силовими та сигнальними ланцюгами по одній команді.
Проста зручна індикація роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Тип керування або перемикання: | Моностабільне |
| Кількість перемикаючих контактів: | 3 |
| Тип перемикаючих контактів: | Одинарний контакт |
| Номин напряжение питания цепи управ Us AC 50 Гц: | 24В |
| Номін напряж живлення ланцюга управ Us пост струму DC: | 24В |
| Номін роб напруга AC контактів: | 250В |
| Номін роб напруга DC контактів: | 24В |
| Номін струм контактів: | 16А |
| Потужність котушки управління при AC 24 В: | 3.0ВА |
| Потужність котушки управління при DC 24 В: | 1.2Вт |
| Кількість груп перемикаючих контактів: | 3 |
| Електро зносостійкість: | ≥ 10^6циклів |
| Мех зносостійкість: | ≥ 10^7циклів |
| Температура експлуатації: | -20...+55°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Ширина: | 23.0мм |
| Висота: | 93мм |
| Глибина: | 72мм |
| Полюсность: | Певна полюсність |
| Кількість нормально замкнутих - НЗ контактів: | 3 |
| Кількість норм розімкнених - НО контактів: | 3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 3 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 744,98 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Проміжне реле 16A 3 контакта AC/DC 24В [OIR-316-ACDC24V] OIR UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567746328_w159_h159_promizhne-rele-16a.jpg)
