![Реле контролю струму 0.8-8А AC/DC 24-240В [ORI-01-8] ORI UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874769_rele-kontrolyu-strumu.jpg)
Реле контролю струму 0.8-8А AC/DC 24-240В [ORI-01-8] ORI UEC
1 424,15 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORI-01-8
Реле струму ORI. 0,8-8 А. 24-240 В AC / 24 В DC УЕК, ORI-01-8
Призначено для контролю параметрів електричного струму в мережі та передачі команди виконавчим елементам. Забезпечення захисту обладнання від перевантажень, а також сигналізації про необхідність його перевірки. Широкий діапазон контрольованих значень струму від 0,8 до 5А. />Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус з матеріалів, що не підтримують горіння.
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 24...240В |
| Номін напруження живлення ланцюга керування Us пост струму DC: | 24В |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Діапазон вимірюваного струму: | 0,8...8А |
| Мін затримка на включення: | (0,1 ÷ 10) ± 10%с |
| Макс затримка на включення: | 10с |
| Количество групп переключающих контактов: | 1 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 90мм |
| Глибина: | 64мм |
| Гістерезис: | 5 відсотків |
| Напруга живлення: | 24...240 В AC / 24 ВВ |
| Граничні значення допусків: | 5 відсотків |
| Похибка налаштування: | ± 5 відсотків |
| Вага: | 0,062кг |
| Споживана потужність: | AC 0,09...3 ВА / DC 0,05...1,5 Вт |
| Діапазон частоти напруги живлення: | 50/60 ± 0,2Гц |
| Діапазон відхилення напруги живлення: | -15...+10відсотків |
| Номін струм контактних груп при АС-1: | 10А |
| Номін напруга контактної групи: | 250В АС /24 DCВ |
| Мех зносостійкість: | 10^7циків |
| Електро зносостійкість: | 10^6циків |
| Температура експлуатації: | -20...+ 55°C |
| Тип монтажу: | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ступінь захисту IP лицева панель: | IP40 |
| Ступінь захисту IP клеми: | IP20 |
| Робоче положення: | Любе |
| Категорія перенапруги: | 3 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Макс перетин одножильного кабелю: | 1х2,5мм² |
| Макс перетин багатожив кабелю з наконечниками: | 1х2,5мм² |
| Ремонтопридатність: | Ні |
| Індикатор наявності напруги: | Зелений світлодіод (Un) |
| Індикатор спрацьовування реле: | Червоний світлодіод (R) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм спрацьовування | 8 А |
| Мінімальний струм спрацьовування | 0.8 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 64 |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 2.5 |
- Ціна: 1 424,15 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

