![Стійка металева для 2-х галогенних прожекторів по 150-500Вт 1630x850мм [l0140004] E.NEXT e.halogen.base.2.150.500, фото 1](https://images.prom.ua/3446668695_stijka-metaleva-dlya.jpg)
Стійка металева для 2-х галогенних прожекторів по 150-500Вт 1630x850мм [l0140004] E.NEXT e.halogen.base.2.150.500
1 255,06 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 91 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: l0140004
Стійка металева для галогенних прожекторів e.halogen.base.2.150.500, (для 2-х прожекторів по 150 Вт або 500Вт), червона застосовується спільно з прикріпленими до неї прожекторами для освітлення місць тимчасового проведення робіт: у майстернях, автосервісі, службі дорожніх робіт і ін. Конструкція стійки: телескопічна. Монтаж і демонтаж стійки не вимагає спеціального інструменту. Використовуються світлові прилади: два галогенні прожектори e.halogen або e.halogen.round.
| Артикул | l0140004 |
| Колір | Червоний |
| B, мм | 850 |
| H1 (Висота), мм | 1 630 |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 163 см |
| Висота до джерела світла | 163 см |
| Тип кронштейна | Двоплечовий |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 1 255,06 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Стійка металева для 2-х галогенних прожекторів по 150-500Вт 1630x850мм [l0140004] E.NEXT e.halogen.base.2.150.500, фото 2](https://images.prom.ua/2751332616_w159_h159_stijka-metaleva-dlya.jpg)
![Стійка металева для 2-х галогенних прожекторів по 150-500Вт 1630x850мм [l0140004] E.NEXT e.halogen.base.2.150.500, фото 3](https://images.prom.ua/2751332617_w159_h159_stijka-metaleva-dlya.jpg)
