![Блок аварійного живлення 12W 230V 1,5 години для LED світлодіодів [l0660061] E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/6271126595_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
Блок аварійного живлення 12W 230V 1,5 години для LED світлодіодів [l0660061] E.NEXT
2 422,36 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 47 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: l0660061
Блок аварійного живлення e.emerg.kit.44.led призначений для забезпечення електричної енергії світлодіодних світильників у випадках непередбаченого відключення мережі. Увага! Для коректної роботи аварійного блоку e.emerg.kit.44.led.new зі світлодіодним світильником необхідно щоб вихідний струм і вихідна напруга драйвера світильника, що підключається, відповідали вихідним параметрам струму даного аварійного блоку, потужність світильників до 12 Вт!
| Артикул | l0660061 |
| Частота, Гц | 50 |
| Акумулятор | Ni-Cad 4,8V 2800mA |
| Вихідний струм, mA | 200 |
| Вихідна напруга, В | 3-60 |
| Час заряджання, год | 24 години |
| Потужність, Вт | 12 |
| Напруга живлення, В | 230 |
| Споживана потужність, Вт | 4 |
| Час автономної роботи | 1.5 години |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60598-1, ДСТУ EN 60598-2-22, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 176 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 1,5 години |
| Висота | 30 мм |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутовий |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 2 422,36 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Блок аварійного живлення 12W 230V 1,5 години для LED світлодіодів [l0660061] E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/6271126596_w159_h159_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
![Блок аварійного живлення 12W 230V 1,5 години для LED світлодіодів [l0660061] E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/6271126599_w159_h159_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
