![Баласт електронний 58W 230V для люмінесцентних ламп [l010011] E.NEXT e.ballast.electron.h.230.58, фото 1](https://images.prom.ua/1893140222_balast-elektronnij-58w.jpg)
Баласт електронний 58W 230V для люмінесцентних ламп [l010011] E.NEXT e.ballast.electron.h.230.58
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: l010011
Баласт електронний e.ballast.electron.h.230.58 призначені для використання у схемах ПРА світильників під люмінесцентну лампу. Рекомендується розміщувати баласт на плоскій металевій поверхні для покращення тепловіддачі.
| Артикул | l010011 |
| Тип | баласти |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 61347-1, ДСТУ EN 61347-2-3, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 58 Вт |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга, В | 230 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Баласт електронний 58W 230V для люмінесцентних ламп [l010011] E.NEXT e.ballast.electron.h.230.58, фото 2](https://images.prom.ua/6271126081_w159_h159_balast-elektronnij-58w.jpg)
