![25x25мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [s033016] ПВХ магістральний E.NEXT e.trunking.stand.25.25, фото 1](https://images.prom.ua/6683630647_25x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
25x25мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [s033016] ПВХ магістральний E.NEXT e.trunking.stand.25.25
25,73 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 3736 од.
- Тільки оптом
- Код: s033016
Короб пластиковий e.trunking.stand.25.25, 25х25мм, 2м виконує функцію захисту проводки від механічних пошкоджень, забезпечивши естетичність прокладки.
| Артикул | s033016 |
| H (Висота), мм | 25 |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ПВХ не підтримує горіння |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 50085-1, ДСТУ EN 50085-2-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Діапазон робочих температур, °С | -5…+60 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 25,73 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![25x25мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [s033016] ПВХ магістральний E.NEXT e.trunking.stand.25.25, фото 2](https://images.prom.ua/6683630648_w159_h159_25x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![25x25мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [s033016] ПВХ магістральний E.NEXT e.trunking.stand.25.25, фото 3](https://images.prom.ua/1893106380_w159_h159_25x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
