![З’єднувач Т-подібний для короба 60x40мм ПВХ білий [CKMP10D-T-060-040-K01] КМТ UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865942854_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 60x40мм ПВХ білий [CKMP10D-T-060-040-K01] КМТ UEC
40,58 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: CKMP10D-T-060-040-K01
Т-подібний кут КМТ служить для Т-подібного з'єднання трьох кабель-каналів однакового типорозміру.
Конструкція розроблена у точній відповідності з кабель-каналами.UEC.
Щільне прилягання, ергономічна конструкція, повна відповідність до кольору кабель-каналу.
| Висота: | 40мм |
| Ширина: | 60мм |
| Модель чи виконання: | Основа |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | ПВХ (PVC) |
| Колір: | Білий |
| Номер кольору RAL: | 9010 |
| Спосіб або тип кріплення: | Замикається на зовнішній бік |
| Температура експлуатації: | -15...+60°C |
| Кліматичне виконання: | УХЛ4 |
| Ступінь захисту - IP: | IP40 |
| Кількість у комплекті: | 4шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 40,58 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

