![Кут внутрішній для короба 40x25мм ПВХ білий [CKMP10D-V-040-025-K01] КМВ UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865811568_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 40x25мм ПВХ білий [CKMP10D-V-040-025-K01] КМВ UEC
8,88 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: CKMP10D-V-040-025-K01
Внутрішній кут КМВ служить для з'єднання двох кабель-каналів однакового типорозміру на внутрішньому куті 90°.
Конструкція розроблена у точній відповідності з кабель-каналами.UEC.
Щільне прилягання, ергономічна конструкція, повна відповідність до кольору кабель-каналу.
| Спосіб або тип кріплення: | Замикається на зовнішній бік |
| Кліматичне виконання: | УХЛ4 |
| Форма: | Симетричний (-е) |
| Висота: | 25 |
| Глибина: | 25 |
| Монтажна температура: | -15...+60 |
| Кількість у комплекті: | 4 |
| Ширина: | 40мм |
| Висота: | 25мм |
| Ширина: | 40мм |
| Глибина: | 25мм |
| Модель чи виконання: | Інше |
| Форма: | Симетричний (-е) |
| Кут: | 90° |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | ПВХ (PVC) |
| Модель чи виконання: | Інше |
| Номер кольору RAL: | 9010 |
| Захисне покриття поверхні: | Інше |
| Колір: | Чисто білий |
| Температура експлуатації: | -15...+60°C |
| Номер кольору RAL: | 9010 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 8,88 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

