![ETKD М12х125мм прижим 50мм анкер розпірний з гайкою нержавіюча сталь [N920E000N920E312A2] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/1977801856_etkd-m12h125mm-prizhim.jpg)
ETKD М12х125мм прижим 50мм анкер розпірний з гайкою нержавіюча сталь [N920E000N920E312A2] Metalvis
95,01 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: N920E000N920E312A2
Одноконусний анкер.
| Артикул | N920E000N920E312A2 |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту |
| Стандарт (група) | N920E |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| Модель (марка) | ETKD |
| Довжина, мм | 125 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 50 |
| Діаметр, мм | 12 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Діаметр отвору, мм | 12 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.122 кг |
| Паковання | 5 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 125 мм |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 50 мм |
| Матеріал анкера | Нержавіюча сталь |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою однораспорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 12 |
| Серія (Модель) | ETKD |
- Ціна: 95,01 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![ETKD М12х125мм прижим 50мм анкер розпірний з гайкою нержавіюча сталь [N920E000N920E312A2] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5865428491_w159_h159_etkd-m12h125mm-prizhim.jpg)
