![ETKD Анкер М12х140/65 A2 одноконусный, METALVIS Україна [N920E000N920E312A4], фото 1](https://images.prom.ua/2277980574_etkd-anker-m12h14065.jpg)
ETKD Анкер М12х140/65 A2 одноконусный, METALVIS Україна [N920E000N920E312A4]
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: N920E000N920E312A4
| Артикул | N920E000N920E312A4 |
| Для якої основи? | для бетону,для бетону армованого,для каменю, граніту |
| Стандарт (група) | N920E |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Галузь застосування | для будівництва,для фасадних робіт |
| Модель (марка) | ETKD |
| Довжина, мм | 140 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 65 |
| Діаметр, мм | 12 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Діаметр отвору, мм | 12 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.135 кг |
| Паковання | 5 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 140 мм |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 65 мм |
| Матеріал анкера | Нержавіюча сталь |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 12 |
| Серія (Модель) | ETKD |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

