![ETAF-N М4 10х75мм прижим 45мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь [92E30000092E34080M] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/1977691736_etaf-n-m4-10h75mm.jpg)
ETAF-N М4 10х75мм прижим 45мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь [92E30000092E34080M] Metalvis
8,78 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92E30000092E34080M
| Артикул | 92E30000092E34080M |
| Для якої основи? | для гіпсокартонних плит, для цегли пустотілої, керамблоку, для блоку пустотілого |
| Стандарт (група) | 92E30 |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Модель (марка) | ETAF-N |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина, мм | 75 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 45 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (min), мм | 45 |
| Діаметр, мм | 4 |
| Діаметр отвору, мм | 10 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.017 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 75 мм |
| Діаметр анкера | 4 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 45 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 10 |
| Серія (Модель) | ETAF-N |
- Ціна: 8,78 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![ETAF-N М4 10х75мм прижим 45мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь [92E30000092E34080M] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5865426322_w159_h159_etaf-n-m4-10h75mm.jpg)
