![7х150мм Кабельна стяжка (хомут) багаторазова поліамід 6.6 білий (100шт.) [UHH50-7-150-100] UEC, фото 1](https://images.prom.ua/6191585449_7h150mm-kabelna-styazhka.jpg)
7х150мм Кабельна стяжка (хомут) багаторазова поліамід 6.6 білий (100шт.) [UHH50-7-150-100] UEC
35,38 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 916 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: UHH50-7-150-100
Хомут дозволяє швидко та зручно здійснювати монтаж/демонтаж кабелю, проводів, гофротруби з можливістю багаторазового використання виробу.
Матеріал - поліамід (нейлон) 6.6. Самозагасаючий, без галогенів
Висока міцність
Надійна фіксація замку Стійкість до багаторазового вигину Стійкість до впливу агресивних факторів довкілля
| Модель чи виконання: | З внутр. зубчастим зачепленням |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | поліамід (РА) |
| Ширина: | 7.0мм |
| Довжина: | 150мм |
| Колір: | білий |
| Діаметр закріпив пучків проводів: | 6...35мм |
| Робоча температура: | -45...+80°C |
| Макс діаметр охоплення - джгута: | 35мм |
| Замок стрічкового хомута: | Пластик. замок-застібка |
| Кліматичне виконання: | УХЛ2 |
| Граничне навантаження: | 220.0Н |
| Текстова стрічка: | Ні |
| Спосіб або тип кріплення: | Ні |
| Довжина смуги чи стрічки: | 150мм |
| Товщина смуги чи стрічки: | 1мм |
| Ширина смуги чи стрічки: | 7мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина смуги | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Для кабелів, Універсальний |
| Тип хомута | Затяжний |
| Ширина смуги | 7 мм |
- Ціна: 35,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![7х150мм Кабельна стяжка (хомут) багаторазова поліамід 6.6 білий (100шт.) [UHH50-7-150-100] UEC, фото 2](https://images.prom.ua/6191585452_w159_h159_7h150mm-kabelna-styazhka.jpg)
