![60х2.5мм Кабельна стяжка (хомут) нейлон білий (100 шт.) [UHH31-D025-060-100] UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865872796_60h25mm-kabelna-styazhka.jpg)
60х2.5мм Кабельна стяжка (хомут) нейлон білий (100 шт.) [UHH31-D025-060-100] UEC
8,66 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 28 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: UHH31-D025-060-100
Хомути кабельні нейлонові призначені для ув'язування в пучок та монтажу кабелів та провідників. Хомути кабельні - один із найбільш зручних, швидких та економічно вигідних способів кріплення та бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт. Виготовлені з високоякісної сировини зі спеціальними комплексними добавками. Нова формула матеріалу хомутів Хкн УЕК гарантує збереження міцності та еластичності при монтажі, експлуатації, транспортуванні та зберіганні. Цей матеріал зберігає високу міцність і пластичність при достатній жорсткості в широкому діапазоні температур, має високу стійкість до органічних розчинників, паливно-мастильних матеріалів і лугів, має високі електроізоляційні властивості і не підтримує горіння.
Зручний, швидкий та економічно вигідний спосіб кріплення та бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт.
Стійкі до органічних розчинників, паливно-мастильних матеріалів та лугів, мають високі електроізоляційні властивості та не підтримують горіння.
| Модель чи виконання: | З внутр. зубчастим зачепленням |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | Нейлон |
| Ширина: | 2.5мм |
| Довжина: | 60мм |
| Колір: | Білий |
| Діаметр закріпив пучків проводів: | 4...10мм |
| Міцність на розрив: | 80Н |
| Робоча температура: | -25...+75°C |
| Макс діаметр охоплення - джгута: | 10мм |
| Замок стрічкового хомута: | Пластикиковий замок-застібка |
| Кліматичне виконання: | УХЛ2 |
| Текстова стрічка: | Ні |
| Спосіб або тип кріплення: | Ні |
| Довжина смуги або стрічки: | 60мм |
| Товщина смуги чи стрічки: | 1мм |
| Ширина смуги чи стрічки: | 3мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Довжина смуги | 60 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Сфера застосування хомута | Універсальний |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Колір | Білий |
| Ширина смуги | 2.5 мм |
- Ціна: 8,66 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

