![200х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід чорний (1 шт.) [JS000000JS16520248] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/2277978140_200h48mm-kabelna-styazhka.jpg)
200х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід чорний (1 шт.) [JS000000JS16520248] Metalvis
1,55 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 62 од.
- Код: JS000000JS16520248
Найбільше навантаження: 23,46 кгс.
| Артикул | JS000000JS16520248 |
| Стандарт (група) | JS000 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу,для фасадних робіт,для авторемонту,для водного транспорту,для сонячних електростанцій |
| Колір | чорний |
| Ширина, мм | 4,8 |
| Довжина, мм | 200 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 49,5 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (min), мм | 3,5 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина смуги | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Для кабелів, Універсальний |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 4.8 мм |
- Ціна: 1,55 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

