![М4х25 PH2 Саморіз зі свердлом для ПВХ TEX-WM цинк потайна [9T12M00009T140251M] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6111840991_m4h25-ph2-samoriz.jpg)
М4х25 PH2 Саморіз зі свердлом для ПВХ TEX-WM цинк потайна [9T12M00009T140251M] Metalvis
1,24 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9T12M00009T140251M
Метричний для ПВХ
| Артикул | 9T12M00009T140251M |
| Стандарт (група) | 9T12M |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Модель (марка) | TEX-WM |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Тип нарізі | метрична |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для будівництва, для вікон і дверей |
| Для якої основи? | для металу, для ПВХ |
| Діаметр, мм | 4 |
| Довжина, мм | 25 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Паковання | 1000 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 1,24 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

